Kuberneri visiit

 


Austatud piirkonna 1420 rotariaanid!
Loodetavasti on uus Rotary-aasta 2017/2018 alanud meeldivalt. Mulle endale on esimesed külaskäigud klubidesse olnud väga huvitavad. Kuigi käesolevat kirja kirjutades on ees veel 73 klubikülastust, võin kindlalt öelda, et need kujunevad minu kuberneriks oleku aja kõige tulemuslikumateks. On rõõm näha meeldivaid inimesi ja kuulda klubide ajakohastest tegemistest.
Minu enda jaoks on kuberneriaasta teema „Back to basics“ ehk ma panen rõhku Rotary kesksetele, rohujuuretasemel asjadele. Igaühel tasuks küsida endalt: „Miks ma olen rotariaan? Miks just Rotary klubi on see koht, kus ma tahan kohtuda oma sõpradega ja teha ise selles maailmas midagi head?“
Kas Sulle on tuttavad need nelja küsimuse eetilised põhimõtted, mis on Rotary liikumise tugipostid? Kas oled mõelnud omaenda rollile oma klubis? Kas sinu heategevuslikud eesmärgid saavad klubisse kuulumise kaudu teoks?
Kutsun üles nende asjade üle järele mõtlema. Kuulumine Rotary liikumisse on kohustav, kuid ka suurepärane ja väärikas viis olla osa ülemaailmsest organisatsioonist. Võid oma liikmelisuse üle uhke olla! Pea meeles kanda selle märgiks oma klubist saadud rattasümbolit kõikjal, kus iganes liigud! Sellega lähetad sõnumi, et kuulud organisatsiooni, mis on olnud asutamas ÜRO-d. Kuulumine Rotarysse on midagi erilist, ole Sinagi!
Ärade rotarianer i Distrikt 1420!
© 2005 Viljandi Rotary Klubi E-post: info@viljandirotary.ee